HTML stránky
PHP stránky
Dynamické PHP stránky
Okrem čisto prezentačných stránok, ktorých obsah sa nemení príliš často a teda sú realizovateľné priamo v HTML kóde, začali sme sa venovať aj stránkam s dynamickým obsahom. Asi najlepšim príkladom takýchto stránok je e-shop. V tomto prípade musí mať prevádzkovateľ obchodu jednoduchú možnosť meniť obsah stránky a úžívateľ - zakazník musí na svoj monitor dostať obsah podľa svojich požiadaviek (napr. vyhľadávanie v obchode).

Stránka Zdravá špajza

Informačná stránka neveľkého obchodu so špecializovanými potravinami - bezlepkové, špaldové, DIA, ...

Sú tu základné potrebné informácie o obchode samotnom, ako aj o ponúkanom tovare, a...

... priamo na túto informačnú HTML stránku je inegrovaný e-shop. Architektúrou a funkčnosťou je daná stránka úplná, ale chýbajú na nej ešte informácie o tovare, zásielkovom obchode a hlavne obsah e-shopu, ktorý je postupne napĺňaný. Napriek tomu je možné získať dobrú predstavu o tom, ako to bude vyzerať.

No a samozrejme e-shop má aj svoj opačný koniec - stránku pre správcu, kde je možné ľahko dopĺňať nové tovarové položky a meniť potrebné informácie (cena, dostupnosť...).

Na rozdiel od predchádzajúcich, sa na túto stránku po kliknutí na obrázok nedostanete :-)

Pozámka: Náhľady vľavo predstavujú zobrazenie na monitore 1920x1200 px, kurzorom je možné zväčšiť samotnú stránku a kliknutím sa na danú stránku aj dostanete.

Aktualizované: 24. 7. 2014
Predošlá verzia stránky >>> Na začiatok stránky >>> Mapa stránky >>>  
©2014 birdseye.sk